piątek, 23 marca 2012

Bohaterowie:


Rose Williams- nieśmiała 17- latka, ma wszystko czego można zapragnąć: piękny dom z dużym ogrodem, szczęśliwych i kochających się rodziców, z którymi jest bardzo zżyta, a także przyjaciółkę ze szkoły Kate której może wszystko powiedzieć. Rose dobrze się uczy, uwielbia rysować, a także uprawiać sport. Gdy jest sama często śpiewa ballady, jej mama uważa że ma talent. Nigdy w życiu nie była zakochana, a także nie miała chłopaka. Jest szczęśliwa i zadowolona z tego co ma (choć już w 1 rozdziale dowie się, że życie nie jest takie piękne.)Kate Roberts- odważna i szczera do bólu 17- latka. Jest bliską przyjaciółką Rose, zawsze jej pomaga. Jest dziewczyną, która zawsze musi postawić na swoim. Uwielbia tańczyć, jest w tym naprawdę dobra. Ciągle kłóci się z rodzicami i ze swoim rodzeństwem. Kate uwielbia imprezować, zawsze z melanży wraca w kiepskim stanie, mimo że nie jest pełnoletnia.Niall Horan- wrażliwy 18- latek. Ma świetne poczucie humoru, śmieje się czasami nawet bez powodu. Jest strasznym głodomorem, potrafi jeść i jeść bez opamiętania. Choć miał kilka dziewczyn , które go wykorzystywały w celu osiągnięcia sławy, nigdy nie był zakochany. Jest członkiem One Direction.

Zayn Malik- miły 18- latek. W zespole jest uważany za bad boya, co jest prawdą. Ma hopla na punkcie  swojego wyglądu, przed lustrem potrafi spędzić więcej czasu niż przeciętna dziewczyna. Obecnie nie ma dziewczyny. Jest członkiem zespołu One Direction.Harry Styles- uroczy 17-latek. Chłopak jest najmłodszy z swojego zespołu, pozostali członkowie traktują go jak dziecko. Czasami ma bardzo zboczone myśli. Jego największym wrogiem jest prostownica do włosów, jego najlepszym przyjacielem jest Louis, ktory też należy do zespołu. ma dziewczynę o imieniu Amber, lecz zastanawia się czy z nią nie zerwać, gdyż jest z nim dla picu. Niestety Harry jest w niej po uszy zakochany.


Louis Tomlinson- śmieszny 19-latek.Potrafi rozbawić każdego, zachowuje się jak dziecko, gdyż nie chce przez sławę stracić dzieciństwa. Kocha jeść marchewki, ma fioła na ich punkcie.Z zespołu najbardziej lubi Harrego ( twierdzi że Harry, to osoba z którą może spędzać cały czas, nie nudząc się). Obecnie nie ma dziewczyny, jest szczęśliwym singlem.


Liam Payne- romantyczny 18-latek. Jest najpoważniejszy z zespołu (tzw. Daddy Direction), zawsze stara się zapanować i przywołać do porządku resztę chłopców. Kiedyś się zakochał, ale to była nieszczęsliwa miłość... Jego marzeniem jest znaleźć dziewczynę, która nie będzie z nim dla sławy, ale dla uczuć. Strasznie boi się łyżek, choc sam nie wie dlaczego. Jest członkiem zespołu One Direction.Amber Roger- 18-letnia dziewczyna Harrego, zawsze jest obok niego gdy wokół kręcą się dziennikarze. Myśli tylko o sobie... czuje coś więcej do Zyna, lecz on nie zwraca na nią uwagi... więc musi zadowolić sie Harrym.


----------------------------------------------------------------------------------------------------

mam nadzieję że ktoś bedzie czytać moje opowiadanie... obiecuje, że JUTRO wstawię 1rozdział.;)
prosze piszcie w komentarzach czy wam się podoba, bo jeżeli nie bedzie komentarzy to nie bedę wiedziała czy jest warto kontynuować moje opwiadanie;*** mam nadzieje ze będziecie komentować;))!
jeśli ktoś chce być powiadamiany o nowych rozdziałach niech w komentarzu poda mi swój e-mail:)))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy nowy wpis doprowadza mnie do ekstazy radości, a jego brak do łez, dlatego tonę w oceanie smutku