wtorek, 20 listopada 2012

Hello!

Zostałam nominowana do Liebster  Award ;) przez Emily, właścicielkę tego oto bloga: KLIK
Nawet nie wiesz jak dużo ta nominacja dla mnie znaczy.


Oto moje odpowiedzi do jej pytań:

1. Gdzie jest twoje ulubione miejsce na świecie?
 Odpowiedź: Hmmm.. moje ulubione miejsce na świecie... myślę, że to pewna plaża w Chorwacji, gdzie byłam na wakacjach kiedyś tam. pamiętam jak codziennie oglądałam wschody i zachody słońca, pływałam z rybkami i tym podobne. Raj na ziemi ;) Nie powiem wam co to było za miasto bo zbyt dobrze nie pamiętam. Ale tamte przepiękne widoki zapadną mi w pamięci do końca życia. Muszę tam kiedyś wrócić!

2. Ulubiona pora roku.
Odpowiedź: Oczywiście, że lato. Tyle wolnego, można się wyszaleć ( ogniska! ). A poza tym jest tak cieplutko i w ogóle ;)

3. Co robisz w smutny jesienny deszczowy wieczór?
Odpowiedź: Hmm... Najczęściej włączam radio albo ulubioną playlistę z wolniejszymi piosenkami i leżę na łóżku czytając książkę. Czasami zdarza się, że opatulę się kołdrą z gorącą herbatą, kakałkiem lub kawą i siadam na parapecie wyglądając przez okno. Uwielbiam takie chwile, bo mogę się odstresować i odpocząć, odciąć się od wszystkiego.

4. Jaka piosenka najlepiej cię uspokaja?
Odpowiedź: Jest mnóstwo takich piosenek... Naprawdę dość sporo! Zazwyczaj jest to coś smutnego i powolnego, taki tradycyjny przymuł. Czasami słucham Adele albo jakiegoś polskiego wykonawcy takiego jak: Volver albo NPWM ;) a jak jest ze mną na serio źle to włączam Verbę i powstrzymuję się od płaczu ;( ...

5. Ulubiona książka?
Odpowiedź: Nie mam ulubionej książki, taka prawda. Moim zdaniem w każdej jest coś wyjątkowego i każdą warto przeczytać, bo można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Więc na prawdę to uwielbiam wszystkie książki.... no może pomijając " W pustyni i w puszczy ". Jakoś ta mnie zanudziła na śmierć...

6. Numer jakiej osoby pojawia się najczęściej w twoich wiadomościach sms?
Odpowiedź: Hahah... Podoba mi się to pytanie. Nie myślcie sobie, że powiem, że jakiegoś chłopaka albo coś takiego! Najczęściej dostaję smsy od mojej best friend ever!. Jesteśmy nierozłączne, i zawsze wiemy co chodzi nam po głowach, czasami robimy z siebie kompletne idiotki ale nam to nie przeszkadza. Wszyscy biorą nas za wzór przyjaźni, gdzie jedna tam druga .. haha. dobra nie będę się rozpisywała ;)

7. Twój ulubiony członek 1D?
Odpowiedź: Mój ulubiony członek 1D to ,jak zresztą widać czytając moje opowiadania, oczywiście Niall. Pozostałych chłopców też lubię, ale w nim jest coś takiego, że zazwyczaj jego solówek słucham po dwa razy. Może to dziwne, ale tak na serio robię. Nie uważam, że jest cudowny, idealny, przemiły i tak dalej. Nie! Bo na podstawie czego mogę to stwierdzić? Żeby go ocenić musiałbym go poznać w rzeczywistości, więc powiem, że lubię go za to, że posiada wielki talent! Ma taki delikatny głos, który nadaje się do każdego rodzaju muzyki ;)

8. Gdzie widzisz siebie za 10 lat?
Odpowiedź: Za 10 lat powiadasz? Hmmm.... Mam pewne marzenia, szczerze mówiąc mam nadzieję, że się spełnią. A jeśli się spełnią to będę studiowała w UK. pewnie myślicie, że dlatego, że mieszkają tam chłopcy? To nie prawda. Directionerką jestem od połowy roku albo nawet jeszcze mniej, a moje zafascynowanie tym krajemy trwa już od kilku ładnych lat. Niektórzy mówią, że mam hopla na punkcie tego kraju, a ja to potwierdzam. Przeczytałam mnóstwo książek o historii tego kraju, przyjaciółka czasami nie może za mną wytrzymać bo ciągle jej streszczam różne wydarzenia historyczne które się działy na terenie UK ;)

9. Co najbardziej cenisz w innych ludziach?
Odpowiedź: Chyba szczerość oraz szacunek dla innych ludzi. Myślę, że nie muszę wyjaśniać dlaczego akurat szczerość, ale to drugie już wyjaśnię. Chodzi mi o to, że np. ktoś nie szanuje czyjejś własności i ma gdzieś, że dla kogoś akurat ta rzecz jest bardzo ważna. Albo jak jakieś rozpieszczone dzieci nie szanują pieniędzy, które zarabiają ich rodzice. Aż szkoda patrzeć jak rodzice harują, żeby utrzymać dziecko i zapewnić mu byt, a dzieciak ma to w dupie i zawala szkołę albo przysparza rodzicom kłopotów.

10. Twój ulubiony nauczyciel w szkole?
Odpowiedź: Myślę, że jest to pani od ang. , ponieważ potrafi bardzo dobrze nauczyć i jest bardzo miła i pomoże gdy czegoś nie rozumiem. a poza tym, akurat z tą panią uczę się ang. od 4 kl. podstawówki albo jeszcze dłużej przychodząc do niej na zajęcia dodatkowe. Można powiedzieć, że jestem z nią związana.
Zostałam też nominowana przed drugą osobę, a jest nią Aleksia właścicielka bloga KLIK

Oto moje odpowiedzi do jej pytań:

1.Twoje hobby.
Odpowiedź: Uwielbiam opierdalaning ;) To jest moje największe i ulubione hobby! Nie no a tak na serio, to lubię nawet gimnastykę, rozciągnie i tego typu sprawy. Czasami też weźmie mnie na grę w nogę, ale to rzadkość. Jak zresztą pewnie wiecie uwielbiam też pisać wszelkiego rodzaju opowiadania!

2. Jakbyś mogła sprawić aby tylko jedna osoba z twoich bliskich Ci osób była bezgranicznie szczęśliwa, kto by to był?
Odpowiedź: Ale trudne pytanie... Naprawdę mam wskazać tylko jedną? eh... no dobra... Myślę, że by to był mój brat, bo dobrze się z nim dogaduję, często się z nim bawię i tak dalej. Pewnie zrobiłabym wszystko, aby był szczęśliwy i mam nadzieję, że będzie i jak dorośnie to będę miała jakiś wkład w pomaganie mu w spełnianiu marzeń.

3. Kto najbardziej cię wspiera w prowadzeniu bloga?
Odpowiedź: Więc tak... w prowadzeniu bloga najbardziej wspierają mnie czytelnicy, którzy zostawiają komentarze, wyrażają swoje opinie na temat mojego opowiadania i bohaterów. Mam pewną wierną czytelniczkę która mi czasami pomoże i ja jej. a jest nią : Ona+On=Error ;) Postanowiłam użyć takiej nazwy. Jeśli chodzi o rodziców to oni wiedzą tyle, że coś tam czasami piszę w swoim zeszycie i to z ich strony tyle!

4. Opisz swój styl.
Odpowiedź: OMG... to pytanie to mi się nie podoba ;p domyślam się, że chodzi o styl ubierania się. Więc tak najczęściej nosze rurki i różnego rodzaju koszulki, ostatnio mam fazę na ciepłe swetry. W lato ubóstwiam krótkie spódniczki i sukienki ;) Lubię też jeśli chodzi o buty to koturny i oczywiście conversy! A kto by nie lubił tak cudownych butów? Lubie się stroić, a na moich nadgarstkach zawsze są bransoletki;) naszyjniki i pierścionki również noszę! kocham ogólnie biżuterię!

5. Jakiego etapu w swoim życiu boisz się najbardziej?
Odpowiedź: Chyba najbardziej boję się tego kiedy pójdę do liceum albo na studia, nowa szkoła czyli nowi znajomi. No więc boję się, że źle zacznę albo zrobię z siebie idiotkę w nowym środowisku ;p Wiem, że będzie to dla mnie szczególnie trudne. I mam nadzieję, że obejdzie się bez różnych niechcianych przygód.

6. Twoje najskrytsze marzenia?
Odpowiedź: Bardzo chciałabym dostać się do wymarzonej szkoły i uzyskiwać sukcesy w nauce! Ale też bardzo bardzo chciałbym spotkać kogoś w kim mogłabym się zakochać z wzajemnością. Dlaczego? Bo czasami mijając jakąś parę na mieście bierze mnie zazdrość, też chciałbym mieć kogoś dla kogo bym znaczyła coś więcej. Nigdy nie miałam szczęścia w sprawach sercowych i chciałabym aby to w końcu się zmieniło!

7. Masz jakąś tajemnicę o której nie wie nikt z twoich bliskich, a wiedzą twoje czytelniczki? Jeśli tak to jaką?
Odpowiedź: Hmm... Mam nawet dwie takie tajemnice! I powiem o jakie mi chodzi, bo czytelniczki może sobie nie zdają z tego sprawy, ale wiedzą o mnie dwie rzeczy, których nie wiedzą inni ludzie z mojego otoczenia. Po pierwsze nikt oprócz was nie wie, że prowadzę bloga o 1D, szczerze mówiąc nie palę się, żeby to komuś powiedzieć, bo wiem, że nie piszę aż tak dobrze aby to rozgłaszać wszystkim dookoła. Nie widzę takiej potrzeby! A ta druga tajemnica to taka, że lubię piosenki 1D, nikt o tym nie wie ;) Nie dlatego, że wstydzę się do tego przyznawać czy coś takiego! nie! Ale dlatego, że chodzę teraz do gimnazjum  i mam swoich wrogów, nie ukrywam że są osoby które mają coś do mnie, a ja do dziś nie wiem o co ich chodzi.. Za pewne wiecie jak wyglądają stosunki między nastolatkami, dogryzanie sobie i tak dalej. A w mojej szkole większość słucha rapu hip hopu i rocka i innych gatunków. Nie ma tolerancji do muzyki typu pop ;( Więc to zostaje pomiędzy nami moje drogie!

8. Dlaczego postanowiłaś pisać bloga?
Odpowiedź: No cóż... Kiedyś natknęłam się na blogi innych osób, po przeczytaniu ich w mojej głowie zrodził się pomysł na napisanie własnego opowiadania. Z każdym dniem miałam coraz więcej pomysłów i nie mogłam się na czym innym skupić, więc pomyślała, że czemu nie. strasznie bałam się negatywnych komentarzy, ale coś w środku mnie pomyślało chrzanić innych załóż tego bloga. hahah. No więc założyłam, ale miałam mały problem, a minowicie nie miałam pojęcia kogo wziąć za głównych bohaterów i jak ich nazwać. Nie miałam bladego pojęcia co zrobić, a że akurat oglądałam mtv, to nagle puścili teledysk do WMYB. Wtedy pierwszy raz ich zobaczyłam i usłyszałam ich największy hit. Pomyślałam sobie, że się idealnie nadają i tak to się zaczęło .Miałam na początku problemy, bo nie umiałam ich odróżniać, ale to już zupełnie inna historia...

9. Kto jest twoim idolem?
Odpowiedź: Muszę nad tym pytaniem dłużej pomyśleć... Tak naprawdę nie mam pojęcia, zawsze podziwiałam Demi L. za wytrwałość i to, że walczyła z swoją przeszłością. Podziwiam też Katy Perry bo ma taki piękny głos i zawsze jak oglądam jej teledyski to mi się cieplej na sercu robi. W sumie mogłabym wymieniać mnóstwo nazwisk i imion, bo każdy ma coś szczególnego, ale te dwie osoby szanuję najbardziej.

10. Trzy rzeczy (materialne ) bez których nie potrafiłabyś przeżyć?
Odpowiedź: Za pewne tak jak większość ludzi na pierwszym miejscu wymienię telefon, bez którego bym się ciagle spóźniała i nie miała kontaktu z dużą ilością osób. Na drugim wymienię maseczki, kremy i peelingi które sprawiają, że mój ryj wygląda w miare normalnie ;p a poza tym lubię sobie nawet bez powodu nałożyć maseczkę na twarzy i czuć takie orzeźwienie i świeżość. Na trzecim miejscu wymienię telewizor, bo bez niego bym czasami chyba umarła z nudów! Lubię oglądać wszelkiego rodzaju filmy, nawet historyczne ;p jeśli mnie coś zaciekawi ;)

11. Co daje ci największe szczęście w życiu?
Odpowiedź: ... Wszystko mi daje szczęście, nawet najmniejsze gesty, jestem cholerną optymistką jak to się mówi. Szczególnie szczęście daje mi moja rodzinka, która nigdy nie ma mnie gdzieś, bo mnie kochają! Moja przyjaciółka też można powiedzieć, że ubarwia moje życie, nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez niej, chyba bym sama z sobą wtedy nie wytrzymała. No więc to tyle, miło było odpowiadać na pytania i tak dalej ;)

osby które nominuję:
1.http://two-different-worlds-collide.blogspot.com/
2.http://final-souffle.blogspot.com/
3. http://playthesameoldgame.blogspot.com/
4.http://letmebeyourkryptonite.blogspot.com/
5.http://possess-my-heart.blogspot.com/
6.http://wanna-hold-you.blogspot.com
7.http://ill-lookafter-you.blogspot.com/
8.http://dream-of-brown-eyes.blogspot.com/
9..http://blue-eyedlove.blogspot.com/
10. http://only-when-you-are-lonely.blogspot.com/
11.  http://only-take-my-hand.blogspot.com/
12. http://theoryoflove2.blogspot.com
 Pozwoliłam sobie nominować jeszcze jedną osobę, bo teraz jaku już założyła bloga to mogę to zrobić ;) wiem, że to nie zgodne z zasadami, ale zasady są po to, żeby je łamać ;p

Zasady: odpowiadasz na pytania osoby która cię nominowała na swoim blogu i sama nominujesz 10 albo 11 osób i zadajesz im 11 pytań ;)

Pytania ode mnie:
1. Jak zaczęła się twoja przygoda z 1D? Jak się o nich dowiedziałaś i tym podobne.
2. Jaki jest twój ulubiony teledysk?
3. Co zazwyczaj robisz gdy ci się nudzi?
4. Masz swój ulubiony cytat? Jeśli tak to jaki i dlaczego go lubisz?
5. Jesteś tolerancyjna?
6. Co kupiłbyś gdybyś wygrała na loterii?
7. Wolisz spędzać czas w domu czy poza nim?
8. Jaki miałaś najdziwniejszy san jaki kiedykolwiek ci się przyśnił?
9. Co pomyślałaś, widząc pierwszy raz w swoim życiu teledysk 1D?
10. Jaka była najgłupsza rzecz jaką kiedykolwiek powiedziałaś?
11. Podobały ci się pytania? ;*

8 komentarzy:

 1. Niall <3 ;D

  Ej i piszesz świetnie i nie pieprz głupot ! ;)
  A tak wgl. to zajrzyj na pocztę ^^

  Sandra :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dodaj nowy rozdział !! Proszę !!


  Sandra .

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, chciałam tylko poinformować, że zostałaś przeze mnie nominowana do Liebster Awards. Szczegóły tu -> http://letmebeyourkryptonite.blogspot.nl/2012/11/liebster-awards.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej;d zapraszam Cie na mojego bloga http://onetiredpony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo chętnie ;d dodam na pewno w poniedziałek? Mam do Ciebie prośbę. Czy możesz mnie polecić przy swojej następnej notce?;d Byłabym bardzo wdzięczna ;d zawsze można dodać blogi do obserwacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedy będzie kolny rozdział ?
  Czekam i czekam i nie ma ;)
  A i zajrzyj na pocztę ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy nowy wpis doprowadza mnie do ekstazy radości, a jego brak do łez, dlatego tonę w oceanie smutku